| Marka: | Comad |
| Seria: | Wall Hung Toilet |
| Długość: | 49.5 cm |
| Szerokość: | 34 cm |
| Wysokość: | 36 cm |
| Deska w zestawie: | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza: | bez kołnierza |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | nie |
| Kształt: | prostokątny |
Miski WC
Comad Wall Hung Toilet miska WC z deską wolnoopadającą wisząca bez kołnierza biały połysk WALL HUNG TOILET WHITE ( E-1060A )
Nr Kat. WALLHUNGTOILETWHITEE1060A
Comad Wall Hung Toilet miska WC z deską wolnoopadającą wisząca bez kołnierza biały połysk WALL HUNG TOILET WHITE ( E-1060A )
Nr Kat. WALLHUNGTOILETWHITEE1060A





