| Marka: | Comad |
| Seria: | Ocean Beige |
| Szerokość: | 35 cm |
| Głębokość: | 33 cm |
| Wysokość: | 170 cm |
| Rodzaj: | inna |
| Kolor: | dąb, beżowy |
| Kod EAN: | 5907611664674 |
| Wymiary z opakowaniem: | 38 x 8 x 191 cm |
| Waga z opakowaniem: | 28,50 kg |
Szafki łazienkowe
Comad Ocean Beige szafka 35x33x170 cm dąb-beżowa OCEAN BEIGE 80-01-1D
Nr Kat. OCEANBEIGE80011D
Comad Ocean Beige szafka 35x33x170 cm dąb-beżowa OCEAN BEIGE 80-01-1D
Nr Kat. OCEANBEIGE80011D





