| Marka: | Comad |
| Seria: | Iconic White |
| Dłuższy bok: | 120 cm |
| Wysokość (zestawu): | 46 cm |
| Rodzaj (szafki): | wisząca |
| Kolor szafki: | biała |
| Kod EAN: | 5907611657669 |
| Wymiary z opakowaniem: | 52 x 38 x 141 cm |
| Waga z opakowaniem: | 58,00 kg |
- Strona główna
- Umywalki i Zlewy
- Umywalki z szafką
- Zestaw Comad Iconic White szafki 60 cm i 60 cm z blatem...
Zestaw Comad Iconic White szafki 60 cm i 60 cm z blatem meblowym 120 cm dąb i umywalki Smile 41x41 cm biały połysk SET ICW-B 120 CM 6252
Nr Kat. SETICWB120CM6252
multirabaty
Zestaw Comad Iconic White szafki 60 cm i 60 cm z blatem meblowym 120 cm dąb i umywalki Smile 41x41 cm biały połysk SET ICW-B 120 CM 6252
Nr Kat. SETICWB120CM6252
multirabaty
Skład zestawu:
Opis zestawu Zestaw Comad Iconic White szafki 60 cm i 60 cm z blatem meblowym 120 cm dąb i umywalki Smile 41x41 cm biały połysk SET ICW-B 120 CM 6252
Zestaw meblowy SET ICW-B 120 CM 6252 to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie elegancję i funkcjonalność w łazience.
Elementy zestawu zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, a fronty z frezowanymi ryflami pionowymi dodają im wyjątkowego charakteru. Kolorystyka zestawu to eleganckie połączenie bieli matowej z dębowym Santa Fe Vintage, tworząc harmonijną całość.
Dodatkowo, uchwyty w białym matowym kolorze doskonale komponują się z resztą elementów. Szafka pod umywalkę ICONIC WHITE 82-60-D-1S, blat SANTA FE OAK 89-120-A oraz umywalka nablatowa UM-6252 SMILE 40 DP to trzy podstawowe składowe, które gwarantują funkcjonalność i styl tego zestawu.
Zestaw meblowy SET ICW-B 120 CM 6252 z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, dbających o detale i wysoką jakość wykonania we własnej łazience. Dzięki temu zestawowi, codzienne rytuały pielęgnacyjne staną się przyjemnością w designerowej przestrzeni.
Oferta dotyczy szafki i umywalek. Baterie sprzedawane są osobno.
Dane techniczne
| Marka | Comad |
| Seria | Iconic White |
| Dłuższy bok | 120 cm |
| Wysokość (zestawu) | 46 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | biała |
| Kod EAN | 5907611657669 |
| Wymiary z opakowaniem | 52 x 38 x 141 cm |
| Waga z opakowaniem | 58,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





