| Marka: | Comad |
| Seria: | Havana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 16 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Rodzaj: | z lustrem |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 5907611650721 |
| Wymiary z opakowaniem: | 43 x 10 x 89 cm |
| Waga z opakowaniem: | 17,10 kg |
Szafki łazienkowe
Comad Havana szafka 60x16x75 cm z lustrem biała HAVANAWHITE84-60
Nr Kat. HAVANAWHITE8460
Comad Havana szafka 60x16x75 cm z lustrem biała HAVANAWHITE84-60
Nr Kat. HAVANAWHITE8460





