| Marka: | Comad |
| Seria: | Bella Cashmere |
| Szerokość: | 35 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Rodzaj: | boczna wisząca |
| Kolor: | beżowy |
| Kod EAN: | 5907611668566 |
| Wymiary z opakowaniem: | 38 x 7 x 151 cm |
| Waga z opakowaniem: | 14,00 kg |
Szafki łazienkowe
Comad Bella Cashmere szafka 35x25x140 cm boczna wisząca kaszmir BELLA CASHMERE 80-35-1D
Nr Kat. BELLACASHMERE80351D
Pytania
Comad Bella Cashmere szafka 35x25x140 cm boczna wisząca kaszmir BELLA CASHMERE 80-35-1D
Nr Kat. BELLACASHMERE80351D
Pytania





