| Marka: | Comad |
| Seria: | Bali White |
| Szerokość: | 35 cm |
| Głębokość: | 33 cm |
| Wysokość: | 187 cm |
| Rodzaj: | boczna stojąca |
| Kolor: | biały, dąb |
| Kod EAN: | 5907611647424 |
| Wymiary z opakowaniem: | 37 x 11 x 181 cm |
| Waga z opakowaniem: | 32,00 kg |
- Strona główna
- Meble łazienkowe
- Szafki łazienkowe
- Comad Bali White szafka 35x33x187 cm boczna stojąca biała...
Comad Bali White szafka 35x33x187 cm boczna stojąca biała BALIWHITE800FSC
Nr Kat. BALIWHITE800FSC
(1)
multirabaty
Comad Bali White szafka 35x33x187 cm boczna stojąca biała BALIWHITE800FSC
Nr Kat. BALIWHITE800FSC
(1)
multirabaty
Opis produktu Comad Bali White szafka 35x33x187 cm boczna stojąca biała BALIWHITE800FSC
- wymiary (wysokość/szerokość/głębokość): 187 x 35 x 33 cm
- szafka boczna wysoka, stojąca
- wyposażona w 2 drzwi i 1 szufladę
- 3 półki
- frezowane uchwyty
- zawiasy: cichy domyk
- montaż drzwi obustronny
- korpus: biały, wstawki: dąb wotan
- materiał korpusu: płyta laminowana
- dekor frontu: biały HG (połysk)
- materiał frontu: MDF
- delikatna biel frontów kontrastuje z drewnianymi detalami
Dane techniczne
| Marka | Comad |
| Seria | Bali White |
| Szerokość | 35 cm |
| Głębokość | 33 cm |
| Wysokość | 187 cm |
| Rodzaj | boczna stojąca |
| Kolor | biały, dąb |
| Kod EAN | 5907611647424 |
| Wymiary z opakowaniem | 37 x 11 x 181 cm |
| Waga z opakowaniem | 32,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Produkty z serii:
Opinie klientów:
Comad Bali White szafka 35x33x187 cm boczna stojąca biała BALIWHITE800FSC
4,0
/5 (1 opinia)

0%Klientów poleca ten produkt

Ocena na podstawie 1 opinii
0.0/5 Funkcjonalność
0.0/5 Jakość wykonania
0.0/5 Wygląd
Jak działają oceny i opinie?
Sortuj wg:
Poleca ten produkt
Moje oczekiwania zostały spełnione + uwaga dotycząca tej szafki i szafki BALI WHITE 804 FSC
(Opinia potwierdzona zakupem)
4,0/5
Polecam!
Moje oczekiwania zostały spełnione + uwaga dotycząca tej szafki i szafki BALI WHITE 804 FSC
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Moje oczekiwania zostały spełnione + uwaga dotycząca tej szafki i szafki BALI WHITE 804 FSC
(Opinia potwierdzona zakupem)
4,0/5
Polecam!
Moje oczekiwania zostały spełnione + uwaga dotycząca tej szafki i szafki BALI WHITE 804 FSC
(Opinia potwierdzona zakupem)
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





