| Marka: | Comad |
| Seria: | Bali White |
| Szerokość: | 35 cm |
| Głębokość: | 33 cm |
| Wysokość: | 187 cm |
| Rodzaj: | boczna stojąca |
| Kolor: | biały, dąb |
| Kod EAN: | 5907611647431 |
| Wymiary z opakowaniem: | 39 x 12 x 195 cm |
| Waga z opakowaniem: | 33,00 kg |
- Strona główna
- Meble łazienkowe
- Szafki łazienkowe
- Comad Bali White szafka 35x33x187 cm boczna stojąca biała...
Comad Bali White szafka 35x33x187 cm boczna stojąca biała BALI WHITE 804 FSC
Nr Kat. BALIWHITE804FSC
(1)
multirabaty
Comad Bali White szafka 35x33x187 cm boczna stojąca biała BALI WHITE 804 FSC
Nr Kat. BALIWHITE804FSC
(1)
multirabaty
Opis produktu Comad Bali White szafka 35x33x187 cm boczna stojąca biała BALI WHITE 804 FSC
- wymiary (wysokość/szerokość/głębokość): 187 x 35 x 33 cm
- szafka boczna wysoka, stojąca
- wyposażona w 2 drzwi i 1 szufladę
- wyposażona w fabrycznie montowany kosz na pranie
- 3 półki
- frezowane uchwyty
- zawiasy: cichy domyk
- montaż drzwi obustronny
- korpus: biały, wstawki: dąb wotan
- materiał korpusu: płyta laminowana
- dekor frontu: biały HG (połysk)
- materiał frontu: MDF
- delikatna biel frontów kontrastuje z drewnianymi detalami
Dane techniczne
| Marka | Comad |
| Seria | Bali White |
| Szerokość | 35 cm |
| Głębokość | 33 cm |
| Wysokość | 187 cm |
| Rodzaj | boczna stojąca |
| Kolor | biały, dąb |
| Kod EAN | 5907611647431 |
| Wymiary z opakowaniem | 39 x 12 x 195 cm |
| Waga z opakowaniem | 33,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Opinie klientów:
Comad Bali White szafka 35x33x187 cm boczna stojąca biała BALI WHITE 804 FSC
4,0
/5 (1 opinia)

0%Klientów poleca ten produkt

Ocena na podstawie 1 opinii
0.0/5 Funkcjonalność
0.0/5 Jakość wykonania
0.0/5 Wygląd
Jak działają oceny i opinie?
Sortuj wg:
Poleca ten produkt
Jedna uwaga dotycząca dopasowania tej szafki i szafki BALIWHITE800FSC. Dekor drzewny (ten góra i dół) na obu szafkach jest na różnych wysokościach. Byłoby o wiele ładniej gdyby projektant pomyślał o tym, że szafki mogą stanąć w jednej łazience a nawet obok siebie. No i trochę to niżej / wyżej kłuje w oczy
Wszystko zgodnie z opisem, brak zarzutów
(Opinia potwierdzona zakupem)
4,0/5
Polecam!
Jedna uwaga dotycząca dopasowania tej szafki i szafki BALIWHITE800FSC. Dekor drzewny (ten góra i dół) na obu szafkach jest na różnych wysokościach. Byłoby o wiele ładniej gdyby projektant pomyślał o tym, że szafki mogą stanąć w jednej łazience a nawet obok siebie. No i trochę to niżej / wyżej kłuje w oczy
Wszystko zgodnie z opisem, brak zarzutów
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Jedna uwaga dotycząca dopasowania tej szafki i szafki BALIWHITE800FSC. Dekor drzewny (ten góra i dół) na obu szafkach jest na różnych wysokościach. Byłoby o wiele ładniej gdyby projektant pomyślał o tym, że szafki mogą stanąć w jednej łazience a nawet obok siebie. No i trochę to niżej / wyżej kłuje w oczy
Wszystko zgodnie z opisem, brak zarzutów
(Opinia potwierdzona zakupem)
4,0/5
Polecam!
Jedna uwaga dotycząca dopasowania tej szafki i szafki BALIWHITE800FSC. Dekor drzewny (ten góra i dół) na obu szafkach jest na różnych wysokościach. Byłoby o wiele ładniej gdyby projektant pomyślał o tym, że szafki mogą stanąć w jednej łazience a nawet obok siebie. No i trochę to niżej / wyżej kłuje w oczy
Wszystko zgodnie z opisem, brak zarzutów
(Opinia potwierdzona zakupem)
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





