| Marka: | Comad |
| Seria: | Bali Cashmere |
| Szerokość: | 130 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Wysokość: | 187 cm |
| Rodzaj: | podumywalkowa stojąca, boczna stojąca, boczna wisząca, z lustrem |
| Kolor: | beżowy |
- Strona główna
- Meble łazienkowe
- Szafki łazienkowe
- Comad Bali Cashmere zestaw meblowy 60 cm szafka stojąca z...
Comad Bali Cashmere zestaw meblowy 60 cm szafka stojąca z umywalką Lava i szafki boczne stojące/wiszące/lustrzana kaszmir/biały SET-BAC 60CM LAVA HC MC
Nr Kat. SETBAC60CMLAVAHCMC
zestaw
Comad Bali Cashmere zestaw meblowy 60 cm szafka stojąca z umywalką Lava i szafki boczne stojące/wiszące/lustrzana kaszmir/biały SET-BAC 60CM LAVA HC MC
Nr Kat. SETBAC60CMLAVAHCMC
zestaw
Skład zestawu:
Opis zestawu Comad Bali Cashmere zestaw meblowy 60 cm szafka stojąca z umywalką Lava i szafki boczne stojące/wiszące/lustrzana kaszmir/biały SET-BAC 60CM LAVA HC MC
1. Szafka pod umywalkę 60 cm 2 drzwi
- Materiał Płyta Laminowana / Płyta Mdf
- Kolor Kaszmirowy Mat
- Szerokość 60 cm
- Wysokość 84 cm
- Głębokość 46 cm
- Struktura Frontów Gładkie
2. Umywalka meblowa jednokomorowa 60cm
- Materiał Ceramika
- Kolor Biały
- Szerokość 61 cm
- Wysokość 17 cm
- Głębokość 46 cm
3. Szafka wysoka 2 drzwi 1 szuflada
- Materiał Płyta Laminowana / Płyta Mdf
- Kolor Kaszmirowy Mat
- Szerokość 35 cm
- Wysokość 187 cm
- Głębokość 33 cm
4. Szafka dolna 35cm 1 Drzwi 1 Szuflada
- Materiał Płyta Laminowana / Płyta Mdf
- Kolor Kaszmirowy Mat
- Szerokość 35 cm
- Wysokość 87 cm
- Głębokość 33 cm
5. Szafka górna 35cm 1 Drzwi
- Materiał Płyta Laminowana / Płyta Mdf
- Kolor Kaszmirowy Mat
- Szerokość 35 cm
- Wysokość 70 cm
- Głębokość 20 cm
6. Szafka z Lustrem 60cm 2 Drzwi
- Materiał Płyta Laminowana, Lustro na Płycie Laminowanej
- Kolor Kaszmirowy Mat
- Szerokość 60 cm
- Wysokość 70 cm
- Głębokość 20 cm
Dane techniczne
| Marka | Comad |
| Seria | Bali Cashmere |
| Szerokość | 130 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Wysokość | 187 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa stojąca, boczna stojąca, boczna wisząca, z lustrem |
| Kolor | beżowy |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





