| Marka: | Cielo |
| Seria: | Smile |
| Długość: | 48 cm |
| Szerokość: | 34 cm |
| Wysokość: | 42 cm |
| W zestawie: | Miska wc bez deski |
| Bez kołnierza: | Nie |
| Montaż: | Stojący |
| Kolor: | Inny |
Miski WC
Cielo Smile miska WC stojąca czarna SMVAPRN
Nr Kat. SMVAPRN
Cielo Smile miska WC stojąca czarna SMVAPRN
Nr Kat. SMVAPRN





