| Marka: | Cersanit |
| Kolor: | biały |
| Typ: | butelkowy |
| Materiał: | plastikowy |
| Kod EAN: | 5901771097273 |
| Wymiary z opakowaniem: | 30 x 10 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,05 kg |
- Strona główna
- Syfony i zawory
- Syfony do umywalek
- Cersanit syfon do umywalki butelkowy biały S1000-1002
Cersanit syfon do umywalki butelkowy biały S1000-1002
Nr Kat. S10001002
Pytania
(1)multirabaty
Cersanit syfon do umywalki butelkowy biały S1000-1002
Nr Kat. S10001002
Pytania
(1)multirabaty
Opis produktu Cersanit syfon do umywalki butelkowy biały S1000-1002
- syfon oszczędzający miejsce do umywalek meblowych
- dedykowany do szafek z pełna szufladą - Moduo, Larga
Dane techniczne
| Marka | Cersanit |
| Kolor | biały |
| Typ | butelkowy |
| Materiał | plastikowy |
| Kod EAN | 5901771097273 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 10 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,05 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Czy ten syfon będzie pasował do umywalki Roca Gap Square umywalka 60x39 cm prostokątna wpuszczana biała A3270YA000?
Tak, ten model syfonu można zastosować do wskazanej umywalki.
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





