| Marka: | Mito |
| Seria: | Iva |
| Rodzaj: | półokrągła |
| Dłuższy bok: | 90 cm |
| Krótszy bok: | 90 cm |
| Wysokość: | 185 cm |
| Wysokość (zestawu): | 201 cm |
| Promień: | 550 mm |
| Wejście: | drzwi rozsuwane |
| Wypełnienie: | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna: | nie |
Kabiny prysznicowe
Cersanit Mito Iva kabina z brodzikiem 90x90 cm półokrągła chrom połysk/szkło przezroczyste S601-202
Nr Kat. S601202
Pytania
Cersanit Mito Iva kabina z brodzikiem 90x90 cm półokrągła chrom połysk/szkło przezroczyste S601-202
Nr Kat. S601202
Pytania





