| Marka: | Cersanit |
| Seria: | Mille |
| Długość: | 51 cm |
| Szerokość: | 36.5 cm |
| Wysokość: | 36.5 cm |
| Deska w zestawie: | bez deski |
| Bez kołnierza: | bez kołnierza |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | nie |
| Kształt: | owalny |
Miski WC
Cersanit Mille miska WC wisząca bez kołnierza CleanOn biała K675-008
Nr Kat. K675008
Pytania
zestaw
Cersanit Mille miska WC wisząca bez kołnierza CleanOn biała K675-008
Nr Kat. K675008
Pytania





