| Marka: | Cersanit |
| Seria: | Melar |
| Szerokość: | 49 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Wysokość: | 68.5 cm |
| Rodzaj: | Stojąca podumywalkowa, Wisząca podumywalkowa |
| Kod EAN: | 5907720680671 |
| Wymiary z opakowaniem: | 80 x 39 x 49 cm |
| Waga z opakowaniem: | 25,00 kg |
Szafki łazienkowe
Cersanit Melar szafka 50 cm podumywalkowa wisząca biała S614-009-DSM
Nr Kat. S614009DSM
Cersanit Melar szafka 50 cm podumywalkowa wisząca biała S614-009-DSM
Nr Kat. S614009DSM





