| Marka: | Cersanit |
| Seria: | Melar |
| Szerokość: | 47 cm |
| Głębokość: | 31.5 cm |
| Wysokość: | 68 cm |
| Rodzaj: | Wisząca podumywalkowa |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 5907720680626 |
Szafki łazienkowe
Cersanit Melar szafka 50 cm podumywalkowa wisząca biała S614-002-DSM
Nr Kat. S614002DSM
Cersanit Melar szafka 50 cm podumywalkowa wisząca biała S614-002-DSM
Nr Kat. S614002DSM





