- powłoka CleanPro
| Marka: | Cersanit |
| Seria: | Larga |
| Rodzaj: | kwadratowa |
| Dłuższy bok: | 90 cm |
| Krótszy bok: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Wejście: | drzwi uchylne |
| Wypełnienie: | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna: | tak |
| W zestawie: | kabina bez brodzika |
| Mocowanie: | prawe |
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!