| Marka: | Cersanit |
| Seria: | Lara |
| Dłuższy bok: | 59.4 cm |
| Krótszy bok: | 44.7 cm |
| Wysokość (zestawu): | 45.2 cm |
| Rodzaj (szafki): | wisząca |
| Kolor szafki: | szara |
| Kod EAN: | 5902115744570 |
| Wymiary z opakowaniem: | 29 x 71 x 49 cm |
| Waga z opakowaniem: | 33,00 kg |
Umywalki z szafką
Cersanit Lara umywalka z szafką 59,4 cm szarą S801-213-DSM
Nr Kat. S801213DSM
Pytania
zestaw
Cersanit Lara umywalka z szafką 59,4 cm szarą S801-213-DSM
Nr Kat. S801213DSM
Pytania





