| Marka: | Cersanit |
| Seria: | Easy |
| Długość: | 52 cm |
| Szerokość: | 35.5 cm |
| Wysokość: | 37 cm |
| W zestawie: | Miska wc + stelaż + deska |
| Kolor przycisku: | chrom połysk |
| Bez kołnierza: | Tak |
| Montaż: | wiszący |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | nie |
Zestawy podtynkowe
Cersanit Easy Set 880 miska WC CleanOn z deską wolnoopadającą i stelaż podtynkowy Aqua z przyciskiem spłukującym Actis chrom błyszczący S701-203
Nr Kat. S701203
zestaw
Cersanit Easy Set 880 miska WC CleanOn z deską wolnoopadającą i stelaż podtynkowy Aqua z przyciskiem spłukującym Actis chrom błyszczący S701-203
Nr Kat. S701203





