| Marka: | Cersanit |
| Seria: | City Square |
| Długość: | 52 cm |
| Szerokość: | 35.5 cm |
| Wysokość: | 38 cm |
| W zestawie: | Miska wc + deska wolnoopadająca |
| Bez kołnierza: | Tak |
| Montaż: | wiszący |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | nie |
| Kod EAN: | 5901771038856 |
Miski WC
Cersanit City Square miska WC z deską wolnoopadającą
Nr Kat. S701577
zestaw
Cersanit City Square miska WC z deską wolnoopadającą
Nr Kat. S701577





