| Marka: | Cersanit |
| Seria: | Arteco |
| Dłuższy bok: | 60 cm |
| Krótszy bok: | 28 cm |
| Wysokość (zestawu): | 80 cm |
| Rodzaj (szafki): | Stojąca |
| Kolor szafki: | biała |
| Otwór na baterię: | tak |
Umywalki z szafką
Cersanit Arteco umywalka z szafką 60 cm zestaw meblowy biały S801-183
Nr Kat. S801183
Cersanit Arteco umywalka z szafką 60 cm zestaw meblowy biały S801-183
Nr Kat. S801183





