| Marka: | Ceramstic |
| Seria: | Supersnow |
| Styl: | monokolor |
| Grupa wymiarowa: | duże |
| Rozmiar: | 60 x 60 |
| Zastosowanie: | wewnątrz, zewnątrz |
| Typ: | podłogowe |
| Kolor: | biały |
| Powierzchnia: | mat |
| Kształt: | prostokąt |
| Rektyfikacja: | tak |
- Strona główna
- Płytki
- Ceramstic Super Snow White Mat płytka podłogowa 60x60 cm...
Ceramstic Super Snow White Mat płytka podłogowa 60x60 cm biały mat
Nr Kat. GRS235AMT60X60SUPERSNOW
Dostępny w salonie
Ceramstic Super Snow White Mat płytka podłogowa 60x60 cm biały mat
Nr Kat. GRS235AMT60X60SUPERSNOW
Dostępny w salonie
1,44 m2 = 1 opak. = 4 szt. = 143,80 zł
Opis produktu Ceramstic Super Snow White Mat płytka podłogowa 60x60 cm biały mat
- wymiary: 60 x 60 cm
- powierzchnia: gładka
- grubość: 9 mm
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Ceramstic |
| Seria | Supersnow |
| Styl | monokolor |
| Grupa wymiarowa | duże |
| Rozmiar | 60 x 60 |
| Zastosowanie | wewnątrz, zewnątrz |
| Typ | podłogowe |
| Kolor | biały |
| Powierzchnia | mat |
| Kształt | prostokąt |
| Rektyfikacja | tak |
| Wykończenie | gładka |
| Materiał | gres |
| Mrozoodporność | tak |
| Klasa ścieralności | PEI IV |
| Antypoślizgowość | (nie dotyczy) |
| Wymagana impregnacja | nie |
| Nasiąkliwość | BIa |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 60 cm |
| Kod EAN | 5907180137470 |
| Wymiary z opakowaniem | 61 x 5 x 61 cm |
| Waga z opakowaniem | 30,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





