| Marka: | Ceramstic |
| Seria: | Imperial |
| Styl: | marmur |
| Grupa wymiarowa: | duże |
| Rozmiar: | 60 x 60 |
| Zastosowanie: | wewnątrz, zewnątrz |
| Typ: | podłogowe |
| Kolor: | czarny |
| Powierzchnia: | poler |
| Kształt: | kwadrat |
| Rektyfikacja: | tak |
- Strona główna
- Płytki
- Ceramstic Imperial Poler płytka podłogowa 60x60 cm czarny...
Ceramstic Imperial Poler płytka podłogowa 60x60 cm czarny połysk
Nr Kat. GRS404AP60X60IMPERIAL
Pytania
(1)Dostępny w salonie
Ceramstic Imperial Poler płytka podłogowa 60x60 cm czarny połysk
Nr Kat. GRS404AP60X60IMPERIAL
Pytania
(1)Dostępny w salonie
1,44 m2 = 1 opak. = 4 szt. = 202,56 zł
Opis produktu Ceramstic Imperial Poler płytka podłogowa 60x60 cm czarny połysk
- wymiary: 60 x 60 cm
- powierzchnia: gładka
- grubość: 9 mm
- kolor: czarny, biały
Dane techniczne
| Marka | Ceramstic |
| Seria | Imperial |
| Styl | marmur |
| Grupa wymiarowa | duże |
| Rozmiar | 60 x 60 |
| Zastosowanie | wewnątrz, zewnątrz |
| Typ | podłogowe |
| Kolor | czarny |
| Powierzchnia | poler |
| Kształt | kwadrat |
| Rektyfikacja | tak |
| Wykończenie | gładka |
| Materiał | gres |
| Mrozoodporność | tak |
| Klasa ścieralności | PEI IV |
| Antypoślizgowość | (nie dotyczy) |
| Wymagana impregnacja | nie |
| Nasiąkliwość | BIa |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 60 cm |
| Kod EAN | 5907180138811 |
| Wymiary z opakowaniem | 61 x 5 x 61 cm |
| Waga z opakowaniem | 30,33 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Czy płytka jest czarna z bielą? Na zdjęciu wygląda jak ciemny granat.
Płytka jest koloru czarnego z białym.
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





