- wisząca
- wymiary: 36×55 cm
- bezkołnierzowa
- w zestawie zestaw montażowy do ukrytego mocowania
- spłukiwanie 4,5-3 l
- materiał: ceramika
- kolor: biały
Cena dotyczy samej miski.
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | Ceramica Dolomite |
| Seria: | Mirto |
| Długość: | 55 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 41 cm |
| Deska w zestawie: | bez deski |
| Bez kołnierza: | bez kołnierza |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | nie |
| Kształt: | owalny |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!