| Marka: | Catalano |
| Seria: | Zero |
| Długość: | 45 cm |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| W zestawie: | Miska wc bez deski |
| Typ rantu: | z kołnierzem |
| Montaż: | stojąca |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | tak |
| Kod EAN: | 8032919988256 |
Miski WC
Catalano Zero miska WC stojąca biała 1VP4500
Nr Kat. 1VP4500
Catalano Zero miska WC stojąca biała 1VP4500
Nr Kat. 1VP4500





