| Marka: | Catalano |
| Rodzaj: | do umywalek |
| Kod EAN: | 8058647595474 |
| Wymiary z opakowaniem: | 10 x 4 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,01 kg |
- Strona główna
- Ubikacje/ Toalety
- Akcesoria - ceramika sanitarna
- Catalano zaślepka otworu 9063020021
Catalano zaślepka otworu 9063020021
Nr Kat. 9063020021
Catalano zaślepka otworu 9063020021
Nr Kat. 9063020021
Opis produktu Catalano zaślepka otworu 9063020021
- średnica: 35 mm
- do bidetu lub do umywalki
- kolor: biały mat (bianco satinato)
Dane techniczne
| Marka | Catalano |
| Rodzaj | do umywalek |
| Kod EAN | 8058647595474 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 4 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,01 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





