- kolor: Seta Satinato
| Marka: | Catalano |
| Seria: | Sfera |
| Długość: | 55 cm |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 28 cm |
| Deska w zestawie: | bez deski |
| Bez kołnierza: | bez kołnierza |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | inny |
| Powłoka ochronna: | tak |
| Wykończenie powierzchni: | mat |
Czas na zmiany z GROHE z kodem -10% od 1499 zł!
GROHE kod -10% od 1499 zł
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!