| Marka: | Catalano |
| Kształt: | okrągły |
| Typ: | z przelewem |
| Zamykany: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Kod EAN: | 8056214875493 |
| Wymiary z opakowaniem: | 9 x 9 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,37 kg |
- Strona główna
- Syfony i zawory
- Korki do umywalek
- Catalano korek do umywalki czarny 9050400022
Catalano korek do umywalki czarny 9050400022
Nr Kat. 9050400022
Catalano korek do umywalki czarny 9050400022
Nr Kat. 9050400022
Opis produktu Catalano korek do umywalki czarny 9050400022
- do umywalki z przelewem
- klik-klak
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Catalano |
| Kształt | okrągły |
| Typ | z przelewem |
| Zamykany | tak |
| Kolor | czarny |
| Kod EAN | 8056214875493 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 9 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,37 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





