| Marka: | Novellini |
| Seria: | Olympic |
| Dłuższy bok: | 140 cm |
| Krótszy bok: | 70 cm |
| Głębokość: | 4.5 cm |
| Średnica odpływu: | 90 mm |
| Materiał: | Akrylowy |
| Kod EAN: | 8013232778823 |
| Wymiary z opakowaniem: | 13 x 146 x 73 cm |
| Waga z opakowaniem: | 23,80 kg |
Brodziki
Novellini Olympic brodzik prostokątny 140x70 OL140704-30
Nr Kat. OL14070430
Novellini Olympic brodzik prostokątny 140x70 OL140704-30
Nr Kat. OL14070430





