| Marka: | Bravat |
| Seria: | 5 Angle |
| Kształt: | inny |
| Kolor: | biały |
| Średnica odpływu: | 50 mm |
| Dłuższy bok: | 80 cm |
| Materiał: | akrylowy |
| Krótszy bok: | 80 cm |
| Kod EAN: | 5902701441166 |
Brodziki
Bravat 5 Angle brodzik 80x80 cm pięciokątny biały BVT5C80/14
Nr Kat. BVT5C8014
Bravat 5 Angle brodzik 80x80 cm pięciokątny biały BVT5C80/14
Nr Kat. BVT5C8014





