| Marka: | Brabantia |
| Grupa produktów: | akcesoria do prania |
| Wysokość: | 28 cm |
| Szerokość: | 17.5 cm |
| Głębokość: | 18 cm |
| Materiał konstrukcji: | inny |
| Kod EAN: | 8710755149504 |
| Wymiary z opakowaniem: | 17 x 31 x 3 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,14 kg |
Suszarki i akcesoria do prania
Brabantia worek na klamerki czarny 149504
Nr Kat. 149504
Brabantia worek na klamerki czarny 149504
Nr Kat. 149504





