| Marka: | Brabantia |
| Kolor: | czarny |
| Kod EAN: | 8710755242342 |
| Wymiary z opakowaniem: | 31 x 66 x 31 cm |
| Waga z opakowaniem: | 3,38 kg |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Kosze na bieliznę i pranie
- Brabantia kosz na bieliznę i pranie 35 l czarny 242342
Brabantia kosz na bieliznę i pranie 35 l czarny 242342
Nr Kat. 242342
Brabantia kosz na bieliznę i pranie 35 l czarny 242342
Nr Kat. 242342
Opis produktu Brabantia kosz na bieliznę i pranie 35 l czarny 242342
Masz brudne pranie? Schowaj je stylowo w tym koszu na pranie 35 l marki Brabantia. Jego pokrywa ma praktyczny otwór wrzutowy i nawet nie musisz jej zdejmować, żeby włożyć pranie. Kiedy robisz pranie, zdejmij pokrywę, aby łatwo wyjąć idealnie dopasowany bawełniany worek. Jest oczywiście zabezpieczony przed rdzewieniem i ma otwory wentylacyjne oraz ochronny pierścień na dnie, więc może być używany w dowolnym miejscu w domu. Gwarancja udanego prania.
Dane techniczne
| Marka | Brabantia |
| Kolor | czarny |
| Kod EAN | 8710755242342 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 66 x 31 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,38 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





