- Suszarka na pranie HangonPostawisz ją w ogrodzie, na strychu lub w pralni – bęzie pasować wszędzie. Suszarka stojąca HangOn to nowe, uniwersalne, wytrzymałe i proste w przechowywaniu rozwiązanie.
- Suszenie gdziekolwiek chceszNie potrzebujesz ogrodu ani wielkiego tarasu, żeby suszyć pranie na suszarce! Za pomocą suszarki HangOn swoje pranie możesz rozwiesić w dowolnym miejscu. Nagle zaczęło padać? Suszarka HangOn wyposażona jest w blokadę umożliwiającą łatwe przenoszenie, dzięki czemu wniesiesz ją z powrotem do domu, nawet gdy jest obwieszona praniem.
- Brabantia i WeForestBrabantia współpracuje z WeForest od 2014 roku. W ramach udanej kampanii Love Nature posadziliśmy już ponad 3 mln drzew w regionach Amhara i Desa w Etiopii oraz w Burkina Faso.
Chroniąc grunty podczas intensywnych opadów deszczu, drzewa te zapobiegają przemieszczaniu się żyznej gleby. Sprzyjają tworzeniu się miejsca pracy i już niedługo pomogą wyżywić lokalną ludność, ponieważ na plantacjach WeForest sadzi się drzewa owocowe lub z przeznaczeniem na wykorzystanie w przyszłości pozyskiwanego z nich materiału.
- Certyfikat Cradle to cradle® SilverProdukt przyjazny dla środowiska – certyfikat Cradle to cradle® – poziom srebrny.Bardziej ekologiczny wybór – wykonano w 41% z materiału pochodzącego z recyklingu i w 97% z nadającego się do recyklingu po użyciu.
| Marka: | Brabantia |
| Seria: | HangOn |
| Grupa produktów: | suszarki do prania |
| Rodzaj: | stojąca |
| Ilość prętów: | 19 |
| Maks. obciążenie pręta: | 20 kg |
| Wysokość: | 112.6 cm |
| Szerokość: | 198 cm |
| Głębokość: | 58.8 cm |
| Materiał konstrukcji: | metal |
| Materiał prętów: | stal |





