| Marka: | Bocchi |
| Seria: | Taormina Arch |
| Długość: | 53.5 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Deska w zestawie: | bez deski |
| Bez kołnierza: | nie |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | zielony |
| Powłoka ochronna: | tak |
| Kształt: | owalny |
Miski WC
Bocchi Taormina Arch miska WC wisząca Matt Green 1012-027-0129
Nr Kat. 10120270129
Bocchi Taormina Arch miska WC wisząca Matt Green 1012-027-0129
Nr Kat. 10120270129





