| Marka: | Black+Decker |
| Seria: | BXCSH |
| Moc: | 2000 W |
| Maksymalna powierzchnia: | 20 m2 |
| Długość: | 61.5 cm |
| Szerokość: | 14.5 cm |
| Wysokość: | 44 cm |
| Kod EAN: | 8432406350021 |
| Wymiary z opakowaniem: | 61 x 43 x 14 cm |
| Waga z opakowaniem: | 3,80 kg |
Grzejniki konwektorowe
Black+Decker BXCSH2000E grzejnik konwektorowy 1250-2000 W czarny ES9350020B
Nr Kat. ES9350020B
Black+Decker BXCSH2000E grzejnik konwektorowy 1250-2000 W czarny ES9350020B
Nr Kat. ES9350020B





