| Marka: | Besco |
| Kod EAN: | 5907483472124 |
| Wymiary z opakowaniem: | 11 x 6 x 93 cm |
| Waga z opakowaniem: | 4,00 kg |
- Strona główna
- Wanny
- Nogi do wanien
- Besco stelaż do wanny STEL-ID
Besco stelaż do wanny STEL-ID
Nr Kat. STELID
Besco stelaż do wanny STEL-ID
Nr Kat. STELID
Opis produktu Besco stelaż do wanny STEL-ID
- typ ID
- dedykowany do wanny Intima Duo 170-180
- stelaż stalowy
Dane techniczne
| Marka | Besco |
| Kod EAN | 5907483472124 |
| Wymiary z opakowaniem | 11 x 6 x 93 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





