| Marka: | Besco |
| Seria: | Gloria |
| Dłuższy bok: | 149 cm |
| Krótszy bok: | 66.5 cm |
| Kształt: | owalna |
| Materiał: | inna |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 5907483477921 |
| Waga z opakowaniem: | 102,00 kg |
- Strona główna
- Wanny
- Wanny wolnostojące
- Besco Gloria wanna wolnostojąca 149x66,5 cm owalna biała...
Besco Gloria wanna wolnostojąca 149x66,5 cm owalna biała #WMD-150-GLB
Nr Kat. #WMD150GLB
Besco Gloria wanna wolnostojąca 149x66,5 cm owalna biała #WMD-150-GLB
Nr Kat. #WMD150GLB
Opis produktu Besco Gloria wanna wolnostojąca 149x66,5 cm owalna biała #WMD-150-GLB
- wanna z materiału Mineral DuraBe
- mieszanka naturalnych kamieni (marmur, granit, żywica)
- idealnie gładka, nieporowata powierzchnia
- wysoka trwałość i odporność na przebarwienia
- warstwa Gelcoat ułatwiająca utrzymanie produktu w czystości
- dłuższy bok: 149 cm
- krótszy bok: 66,5 cm
- głębokość: 41,5 cm
- pojemność: 160 litrów
- nóżki, syfon klik-klak czarny mat w cenie wanny
- kolor: biały
Cena dotyczy wanny bez przelewu z syfonem klik-klak.
Dane techniczne
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





