- barwa światła: neutralna
| Marka: | Baltica Design |
| Seria: | Tiny Border Pastille Cut |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 110 cm |
| Oświetlenie: | z oświetleniem |
| Kształt: | inny |
| Rama: | z ramą |
| Typ: | dekoracyjne |
| Kolor: | złoty |
| Mata grzewcza: | bez maty grzewczej |
| Montaż: | wiszące |
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | Baltica Design |
| Seria: | Tiny Border Pastille Cut |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 110 cm |
| Oświetlenie: | z oświetleniem |
| Kształt: | inny |
| Rama: | z ramą |
| Typ: | dekoracyjne |
| Kolor: | złoty |
| Mata grzewcza: | bez maty grzewczej |
| Montaż: | wiszące |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!