| Marka: | Balneo |
| Długość: | 130 cm |
| Kolor: | miedź |
| Kod EAN: | 5905351340667 |
| Wymiary z opakowaniem: | 10 x 12 x 135 cm |
| Waga z opakowaniem: | 3,00 kg |
- Strona główna
- Syfony i zawory
- Odpływy prysznicowe
- Balneo listwa kształtująca spadek 130 cm czołowa...
Balneo listwa kształtująca spadek 130 cm czołowa miedziana D0101040310-1
Nr Kat. D01010403101
Balneo listwa kształtująca spadek 130 cm czołowa miedziana D0101040310-1
Nr Kat. D01010403101
Opis produktu Balneo listwa kształtująca spadek 130 cm czołowa miedziana D0101040310-1
- listwa spadkowa
- długość: 130 cm
- czołowa
- kolor: miedziany
Dane techniczne
| Marka | Balneo |
| Długość | 130 cm |
| Kolor | miedź |
| Kod EAN | 5905351340667 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 12 x 135 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





