| Marka: | Axor |
| Seria: | Universal Rectangular |
| Kolor: | inny |
| Montaż: | przykręcany |
| Kod EAN: | 4059625423516 |
| Wymiary z opakowaniem: | 16 x 7 x 18 cm |
| Waga z opakowaniem: | 1,23 kg |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Uchwyty i stojaki na papier toaletowy
- Axor Universal Rectangular uchwyt na papier toaletowy...
Axor Universal Rectangular uchwyt na papier toaletowy zapasowy stal szlachetna optyczna 42654800
Nr Kat. 42654800
multirabaty
Axor Universal Rectangular uchwyt na papier toaletowy zapasowy stal szlachetna optyczna 42654800
Nr Kat. 42654800
Opis produktu Axor Universal Rectangular uchwyt na papier toaletowy zapasowy stal szlachetna optyczna 42654800
- montaż ścienny
- materiał: metal
- z elementami montażowymi
- ukryte mocowania
- odstęp między otworami: 35 mm
- średnica wierconego otworu: 6 mm
- kolor: stal szlachetna optyczna
Dane techniczne
| Marka | Axor |
| Seria | Universal Rectangular |
| Kolor | inny |
| Montaż | przykręcany |
| Kod EAN | 4059625423516 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 7 x 18 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,23 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





