| Marka: | Axor |
| Seria: | ShowerSelect |
| Termostat: | z termostatem |
| Typ: | jednouchwytowa |
| Zestaw natryskowy: | nie |
| Kolor: | inny |
| Montaż: | podtynkowa |
| Element podtynkowy: | nie (należy dokupić) |
| Kod EAN: | 4011097906423 |
| Wymiary z opakowaniem: | 18 x 14 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem: | 2,90 kg |
- Strona główna
- Prysznice
- Baterie prysznicowe
- Axor ShowerSelect Square bateria prysznicowa podtynkowa...
Axor ShowerSelect Square bateria prysznicowa podtynkowa termostatyczna czarny chrom polerowany 36718330
Nr Kat. 36718330
multirabaty
Axor ShowerSelect Square bateria prysznicowa podtynkowa termostatyczna czarny chrom polerowany 36718330
Nr Kat. 36718330
Opis produktu Axor ShowerSelect Square bateria prysznicowa podtynkowa termostatyczna czarny chrom polerowany 36718330
- element zewnętrzny
- element montażowy sprzedawany osobno
- wkład termostatyczny
- zabezpieczenie przy 40°C
- regulowane ograniczenie temperatury
- przepływ przy 3 bar: 59 l/min
- w zestawie: uchwyt, tuleja, rozea z metalu, jednostka instalacyjna
- materiał: metal
- kolor: czarny chrom polerowany
Dane techniczne
| Marka | Axor |
| Seria | ShowerSelect |
| Termostat | z termostatem |
| Typ | jednouchwytowa |
| Zestaw natryskowy | nie |
| Kolor | inny |
| Montaż | podtynkowa |
| Element podtynkowy | nie (należy dokupić) |
| Kod EAN | 4011097906423 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 14 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,90 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





