| Marka: | Awenta |
| Seria: | Trax |
| Wysokość: | 157 mm |
| Szerokość: | 157 mm |
| Głębokość: | 28 mm |
| Kolor: | inox |
| Kod EAN: | 5905033310698 |
| Wymiary z opakowaniem: | 16 x 16 x 3 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,18 kg |
- Strona główna
- Systemy wentylacyjne
- Wentylatory kanałowe
- Awenta System+ Trax PTI 100 panel ozdobny inox PTI100
Awenta System+ Trax PTI 100 panel ozdobny inox PTI100
Nr Kat. PTI100
Awenta System+ Trax PTI 100 panel ozdobny inox PTI100
Nr Kat. PTI100
Opis produktu Awenta System+ Trax PTI 100 panel ozdobny inox PTI100
- montowany na korpusy
- montaż za pomocą specjalnych zatrzasków
- kolor: inox
Dane techniczne
| Marka | Awenta |
| Seria | Trax |
| Wysokość | 157 mm |
| Szerokość | 157 mm |
| Głębokość | 28 mm |
| Kolor | inox |
| Kod EAN | 5905033310698 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 16 x 3 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,18 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





