Awenta System+ Trax panel ozdobny szklany z ramką czarny połysk (RWO100CZ, PTGB100P)
Nr Kat. abset9647
zestaw
Nr Kat. abset9647
zestaw
Pospiesz się, została tylko 1 sztuka!
Wysyłamydzisiaj!
Skład zestawu:
Opis zestawu Awenta System+ Trax panel ozdobny szklany z ramką czarny połysk (RWO100CZ, PTGB100P)
1. Awenta System+ ramka do panelu czarna RWO100CZ
- wymiary zewnętrzne (X x Y): 15,2 x 15,2 cm
- rozstaw otworów pod panel (A x B): 13 x 13 cm
- grubość (W): 5,1 cm
- wymiar (Z): 3,5 cm
- z kołnierzem o średnicy Ø 100 mm
- wyposażona w siatkę przeciw insektom
- kolor: czarny
2. Awenta System+ Trax 100 panel ozdobny szklany czarny połysk PTGB100P
- wymiary zewnętrzne (X x Y): 16,2 x 16,2 cm
- wymiar V: 3,2 cm
- montowany na korpusy
- montaż za pomocą specjalnych zatrzasków
- materiał: szkło
- kolor: czarny połysk
Dane techniczne
| Marka | Awenta |
| Seria | System+ |
| Wysokość | 162 mm |
| Szerokość | 162 mm |
| Głębokość | 32 mm |
| Średnica wlotu | 100 mm |