Pospiesz się, zostały tylko 3 sztuki!
Skład zestawu:
1. Wentylator (KWS100):
- korpus wentylatora
- wylot: Ø 10 cm
- wymiar zewnętrzny (X x Y): 13,2 x 13,2 cm
- wymiar W: 8,8 cm
- wymiar wewnętrzny A x B: 12,5 x 12,5 cm
- wymiar wewnętrzny C x D: 10,9 x 10,9 cm
- długość kołnierza (Z): 7,7 cm
- wydajność: 75 m3/h
- moc: 5W
- głośność: 26 dB
- ciśnienie: 26 Pa
- zabezpieczenie: IPX4
- z kostką i łożyskiem kulowym
- maksymalna temperatura pracy 40°C
- cicha praca
- wysoka wydajność wymiany powietrza
- możliwość instalacji na ścianie i suficie
- możliwość zainstalowania zaworu zwrotnego (ZZ)
- materiał: tworzywo ABS
2. Panel ozdobny (PTGB100M):
- wymiary zewnętrzne (X x Y): 16,2 x 16,2 cm
- wymiar (V): 3,2 cm
- montowany na korpusy
- montaż za pomocą specjalnych zatrzasków
- materiał: szkło
- kolor: czarny mat
Dane techniczne
| Marka | Awenta |
| Seria | System+ |
| Wysokość | 162 mm |
| Szerokość | 162 mm |
| Głębokość | 77 mm |
| Średnica wlotu | 100 mm |
| Moc | 5 W |