| Marka: | Awenta |
| Seria: | Escudo |
| Wysokość: | 208 mm |
| Szerokość: | 188 mm |
| Głębokość: | 43 mm |
| Kolor: | czarny |
| Kod EAN: | 5905033298965 |
| Wymiary z opakowaniem: | 19 x 21 x 3 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,13 kg |
- Strona główna
- Systemy wentylacyjne
- Wentylatory kanałowe
- Awenta System+ Escudo 125 panel ozdobny czarny połysk...
Awenta System+ Escudo 125 panel ozdobny czarny połysk PECB125P
Nr Kat. PECB125P
bestseller
Awenta System+ Escudo 125 panel ozdobny czarny połysk PECB125P
Nr Kat. PECB125P
bestseller
Pospiesz się, została tylko 1 sztuka!
Wysyłamydzisiaj!
Opis produktu Awenta System+ Escudo 125 panel ozdobny czarny połysk PECB125P
- kolor: czarny połysk
Dane techniczne
| Marka | Awenta |
| Seria | Escudo |
| Wysokość | 208 mm |
| Szerokość | 188 mm |
| Głębokość | 43 mm |
| Kolor | czarny |
| Kod EAN | 5905033298965 |
| Wymiary z opakowaniem | 19 x 21 x 3 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,13 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





