- Awenta Pulsar wentylator biały WPAB110Z
Nr Kat. WPAB110Z
Nr Kat. WPAB110Z
Pospiesz się, została tylko 1 sztuka!
Wysyłamydzisiaj!
Opis produktu Awenta Pulsar wentylator biały WPAB110Z
- wentylator panelowy
- łożyska kulkowe
- generuje wysokie ciśnienie powietrza
- możliwość instalacji na suficie
- ochrona IP24
- maksymalna temperatura pracy 40°C
- zawór zwrotny z tworzywa ABS w zestawie
- łatwe podłączenie wentylatora do sieci elektrycznej
- energooszczędny bezszczotkowy silnik komutowany elektronicznie
- uruchamiany i wyłączany jest włącznikiem (nie wchodzi w skład urządzenia)
- wymiary zewnętrzne: 18 x 18 cm
- wymiary wewnętrzne: 15,2 x 15,2 cm
- średnica otworu: 11 cm
- materiał: tworzywo ABS
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Awenta |
| Seria | Pulsar |
| Wysokość | 180 mm |
| Szerokość | 180 mm |
| Głębokość | 85 mm |
| Średnica wlotu | 110 mm |
| Moc | 9 W |