| Marka: | Awenta |
| Seria: | Pulsar |
| Wysokość: | 180 mm |
| Szerokość: | 180 mm |
| Głębokość: | 85 mm |
| Średnica wlotu: | 110 mm |
| Moc: | 9 W |
| Wydajność: | 110 m3/h |
| Poziom hałasu: | 29 dB |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 5905033305618 |
- Strona główna
- Systemy wentylacyjne
- Wentylatory kanałowe
- Awenta Pulsar wentylator biały WPAB110Z
Awenta Pulsar wentylator biały WPAB110Z
Nr Kat. WPAB110Z
Awenta Pulsar wentylator biały WPAB110Z
Nr Kat. WPAB110Z
Pospiesz się, została tylko 1 sztuka!
Wysyłamydzisiaj!
Opis produktu Awenta Pulsar wentylator biały WPAB110Z
- wentylator panelowy
- łożyska kulkowe
- generuje wysokie ciśnienie powietrza
- możliwość instalacji na suficie
- ochrona IP24
- maksymalna temperatura pracy 40°C
- zawór zwrotny z tworzywa ABS w zestawie
- łatwe podłączenie wentylatora do sieci elektrycznej
- energooszczędny bezszczotkowy silnik komutowany elektronicznie
- uruchamiany i wyłączany jest włącznikiem (nie wchodzi w skład urządzenia)
- wymiary zewnętrzne: 18 x 18 cm
- wymiary wewnętrzne: 15,2 x 15,2 cm
- średnica otworu: 11 cm
- materiał: tworzywo ABS
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Awenta |
| Seria | Pulsar |
| Wysokość | 180 mm |
| Szerokość | 180 mm |
| Głębokość | 85 mm |
| Średnica wlotu | 110 mm |
| Moc | 9 W |
| Wydajność | 110 m3/h |
| Poziom hałasu | 29 dB |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905033305618 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 15 x 25 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





