| Marka: | AWD Interior |
| Kolor: | mix kolorów |
| Kształt: | prostokątny |
| Spód antypoślizgowy: | tak |
| Gramatura: | 1650 gr/m2 |
| Grubość: | 2 cm |
| Dłuższy bok: | 80 cm |
| Krótszy bok: | 50 cm |
| Kod EAN: | 5901812350169 |
| Wymiary z opakowaniem: | 50 x 89 x 2 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,70 kg |
Dywaniki łazienkowe
Awd Interior dywanik łazienkowy 80x50 cm AWD02160779
Nr Kat. AWD02160779
Pytania
Awd Interior dywanik łazienkowy 80x50 cm AWD02160779
Nr Kat. AWD02160779
Pytania





