| Marka: | Astor |
| Seria: | Victoria |
| Dłuższy bok: | 51.5 cm |
| Krótszy bok: | 47 cm |
| Wysokość (zestawu): | 46.8 cm |
| Rodzaj (szafki): | wisząca |
| Kolor szafki: | biała |
| Kod EAN: | 5907798028115 |
| Wymiary z opakowaniem: | 66 x 28 x 48 cm |
| Waga z opakowaniem: | 27,50 kg |
Umywalki z szafką
Astor Victoria zestaw umywalka z szafką 50 cm wisząca biały połysk AM-VUM-502-27
Nr Kat. AMVUM50227
Astor Victoria zestaw umywalka z szafką 50 cm wisząca biały połysk AM-VUM-502-27
Nr Kat. AMVUM50227





