| Marka: | Astor |
| Seria: | Reno |
| Dłuższy bok: | 60 cm |
| Krótszy bok: | 40 cm |
| Wysokość (zestawu): | 61 cm |
| Rodzaj (szafki): | wisząca |
| Kolor szafki: | biała |
| Kod EAN: | 5907798046454 |
| Wymiary z opakowaniem: | 42 x 22 x 63 cm |
| Waga z opakowaniem: | 30,00 kg |
Umywalki z szafką
Astor Reno umywalka z szafką 60 cm biała AM-REU-620-27
Nr Kat. AMREU62027
Pytania
Astor Reno umywalka z szafką 60 cm biała AM-REU-620-27
Nr Kat. AMREU62027
Pytania





