| Marka: | Ars Longa |
| Seria: | Bari |
| Szerokość: | 74 cm |
| Wysokość: | 134 cm |
| Z oświetleniem: | nie |
| Kod EAN: | 5900774954514 |
| Wymiary z opakowaniem: | 9 x 140 x 80 cm |
| Waga z opakowaniem: | 10,90 kg |
Lustra
Ars Longa Bari lustro 134x74 cm prostokątne szampańskie BARI60120-S
Nr Kat. BARI60120S
Ars Longa Bari lustro 134x74 cm prostokątne szampańskie BARI60120-S
Nr Kat. BARI60120S





