| Marka: | Aqualine |
| Seria: | Tibera |
| Dłuższy bok: | 140 cm |
| Krótszy bok: | 70 cm |
| Kształt: | inna |
| Materiał: | akrylowa |
| Zintegrowana obudowa: | tak |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 8590913918766 |
| Wymiary z opakowaniem: | 74 x 63 x 143 cm |
| Waga z opakowaniem: | 56,00 kg |
- Strona główna
- Wanny
- Wanny wolnostojące
- Aqualine Tibera wanna przyścienna 140x70 cm biała E1066
Aqualine Tibera wanna przyścienna 140x70 cm biała E1066
Nr Kat. E1066
(2)
Pytania
(3)Aqualine Tibera wanna przyścienna 140x70 cm biała E1066
Nr Kat. E1066
(2)
Pytania
(3)Pospiesz się, została tylko 1 sztuka!
Wysyłamydzisiaj!
Opis produktu Aqualine Tibera wanna przyścienna 140x70 cm biała E1066
- asymetryczna lewa
- długość: 140 cm
- szerokość: 70 cm
- wysokość: 58 cm
- średnica odpływu: 50 mm
- z przelewem
- odpływ na środku
- pojemność: 222 litry
- materiał: akryl
- waga: 56 kg
- gwarancja: 2 lata
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Aqualine |
| Seria | Tibera |
| Dłuższy bok | 140 cm |
| Krótszy bok | 70 cm |
| Kształt | inna |
| Materiał | akrylowa |
| Zintegrowana obudowa | tak |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 8590913918766 |
| Wymiary z opakowaniem | 74 x 63 x 143 cm |
| Waga z opakowaniem | 56,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Opinie klientów:
Aqualine Tibera wanna przyścienna 140x70 cm biała E1066
5,0
/5 (2 opinie)

0%Klientów poleca ten produkt

Ocena na podstawie 2 opinii
0.0/5 Funkcjonalność
0.0/5 Jakość wykonania
0.0/5 Wygląd
Jak działają oceny i opinie?
Sortuj wg:
Poleca ten produkt
100% zadowolenia, polecam Doskonały wybór Pełna zgodność z opisem na stronie internetowej
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
100% zadowolenia, polecam Doskonały wybór Pełna zgodność z opisem na stronie internetowej
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Doskonały wybór Pełna zgodność z opisem na stronie internetowej 100% zadowolenia, polecam
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Doskonały wybór Pełna zgodność z opisem na stronie internetowej 100% zadowolenia, polecam
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
100% zadowolenia, polecam Doskonały wybór Pełna zgodność z opisem na stronie internetowej
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
100% zadowolenia, polecam Doskonały wybór Pełna zgodność z opisem na stronie internetowej
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Doskonały wybór Pełna zgodność z opisem na stronie internetowej 100% zadowolenia, polecam
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Doskonały wybór Pełna zgodność z opisem na stronie internetowej 100% zadowolenia, polecam
(Opinia potwierdzona zakupem)
Pytania i odpowiedzi
Jakie są wymiary dna wanny?
Wymiary dna [mm]: 950 x 480
(0)
(0)
Czy syfon jest w komplecie?
Opakowanie zawiera: Zestaw odpływowy, Syfon, Regulowane nóżki, Korek
(0)
(0)
Czy będzie pasował do tej wanny jakiś parawan?
Nie zaleca się montażu na rancie, ponieważ jest on zbyt wąski.
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





