| Marka: | Alveus |
| Seria: | Compact |
| Dłuższy bok: | 80 cm |
| Krótszy bok: | 50 cm |
| Montaż: | nakładany |
| Wykończenie: | gładki |
| Ilość komór: | 2-komorowy |
| Otwór na baterie: | nie |
| Ociekacz: | nie |
| Głębokość komory głównej: | 15.5 cm |
| Kolor: | stal |
Zlewozmywaki stalowe
Alveus Compact 20 zlewozmywak stalowy 80x50 cm 2-komorowy lewy satyna 1009428
Nr Kat. 1009428
Pytania
Alveus Compact 20 zlewozmywak stalowy 80x50 cm 2-komorowy lewy satyna 1009428
Nr Kat. 1009428
Pytania





